14 Mart 2016 Pazartesi

Yeni Kitap: Köprü (by Claire Wallis)

Orijinal Adı: Push
Yazarı: Claire Wallis
Çevirmeni: İnci Nazlı
Türü: Yeni Yetişkin, Romantik, Karanlık
Yayınevi: Yabancı Yayınları
Baskı Yılı: Mart 2016
Sayfa Sayısı: 408

Köprüde dikiliyorum. Birdenbire, acımasız bir netlikle farkına varıyorum. Bir tek ben olmadığımı anlıyorum. Bunu daha önce de yaptığını biliyorum. Diğer kadınlarla. Başka şehirlerde. Başka köprülerde. Ama önemi yok. Onlar ben değildi.

Emma Searfoss hayatı boyunca, kendisini taciz eden üvey babasından kaçmıştı. Evden ayrılmasının sebebi oydu. Ailesinden geriye kalanlarla bağını koparmasının sebebi oydu. Hepsinden önemlisi kontrol edemediği öfkesinin sebebi oydu. Yeni dairesinde mutfağını tamir etmek için yardıma komşusu geldiğinde, adamın esrarengiz büyüsü Emma'nın içindeki alevi sakinleştirmişti. David sakin ve kontrollüydü, ve Emma onun yanındayken hayatında ilk kez hissettiği bir güven duygusuna kapılmaya başlamıştı. Oysa ki David'in kendi ürpertici sırları vardı ve Emma tehlikeli bir çizgide yürüyordu; fakat David'in çekimine karşı koymak neredeyse imkânsızdı…

"Daha ilk sayfadan okuru büyüleyen Köprü'nün sayfalarını heyecanla çevirecek, neler olduğunu öğrenmek için sabırsızlanacaksınız." - Gözlerindeki Canavar ve Ruhumdaki Canavar romanlarının çoksatan yazarı JM Darhower.

"Başladığınız andan itibaren elinizden bırakamayacaksınız! Fazlasıyla gizemli." - Aestas Book Blog

"Kesinlikle karşınıza çıkacak en farklı yeni yetişkin romanlarından biri. Sizi şaşırtacak ve etkileyecek bir kitap arıyorsanız, Köprü tam aradığınız şey." - RT Book Reviews

Konusuna göz atıp JM Darhower'ın kitap hakkında söylediklerini görünce hemen tbr listesine eklendi. Ayrıca kapağına da bayıldım! Yabancı Yayınları'nın orijinalinden daha güzel kapaklar yapabildiğinin kanıtı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder